<font style=''>KAYRA GÜNDOĞAR ÇETİN</font>
KAYRA GÜNDOĞAR ÇETİN
TA2SLC
İletişim Bilgileri
Profil Görüntülenmesi: 501
05353370641
Kırklareli/Tekirdağ/Kocaeli/Ankara
Kocaeli
Üyelikleri
  • Site Üyelik Tarihi: 2020-11-12 15:36:04
  • Son Güncelleme Tarihi: 12-06-2021 22:02:40
  • Üye Olduğu Dernek: -
  • QRZ.COM Üyeliği: TA2SLC QRZ.COM Profili
  • DMR ID 1: 2861527
  • DMR ID 1 Son Duyulma: 01-01-1970 02:00:00
  • KEGM Kaydı: - Aktif
Cihazları

Sabit Telsizler


Mobil (Araç) TelsizlerEl Telsizleri


Diğer Ekipmanlar


Hakkında

Merhaba, ben Kayra Gündoğar ÇETİN. Öncelikle sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

Genellikle 2/70 FM simplex ve uydu çalışırım. Olabildiğince bütün FM uydularda aktif olmaya gayret ediyorum. QSO yapamadığım zamanlarda bile her zaman uyduyu raporlamaya dikkat ederim.

Ayda birkaç kez remote olarak HF bandlarda SSB ve bir takım dijital modları da çalıştığım oluyor. Bunun dışında genellikle HF bandlarda SWL olarak çalışıyorum.

Benimle QSO yapmanız durumunda her zaman qrz.com, eQSL ve LoTW üzerinden log gönderir, kart yollamanız veya istemeniz durumunda mutlaka QSL ve SWL kart gönderirim.

Ayrıca APRS kullanmayı severim. -7(RF) ve -10(APRS-IS) SSID'li istasyonlarıma mesaj gönderecek olursanız yanıt alabilirsiniz ancak -0 ve -6 SSID'li istasyonlarım sadece takip içindir. -5 SSID'li istasyonum iGate ve -4 SSID'li istasyonum da Digipeater olarak çalışmaktadır.

Nadiren de beni DMR'da ve rölelerde duyabilirsiniz. Herhangi bir çağrı işareti hırsızlığına karşı lütfen QSO ardından gerçekten benimle görüştüğünüzü teyit edin.

Youtube kanalımda birçok dijital modun ve SSTV sinyallerinin sample'ları ile birlikte uydulardan aldığım kayıtları bulabilirsiniz. Ayrıca blogumda da bu konularda yazılar yazmaktayım.

 

//Öte yandan tüm bunların dışında ben bir Taktik Sporcuyum, sosyal medya hesaplarımda beni silahlarla görmeniz sizi şaşırtabilir. Tamamen spor maksatlı ve ruhsatlı bir şekilde bu silahların sahibiyim. Aynı şekilde spor maksatlı kullanılmaktadırlar. 2015 yılından beri PolyCup WLC'de yarışıyorum.

İstasyon Fotoğrafları

Ödüller & Sertifikalar

Copyright © 2020 amatortelsiz.com.tr | Tüm hakkı saklıdır.